Bölme Duvar Sistemleri

Bölme duvar sistemleri konusunda Yef Yapı olarak geniş ürün yelpazemiz ile her türlü ihtiyaca, çeşitli alanlara ve gereksinime göre seçenekler sunmaktayız. Bölme duvar fiyatları ve çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Cam bölme duvar sistemleri ve fiyatları
Modüler bölme duvar sistemleri ve fiyatları

Bölme Duvar Çeşitleri

1. Cam Duvar Sistemleri
2. Modüler Duvar Sistemleri
3. Alçıpan Duvar Sistemleri

Bölme duvarlarımız cam, alçıpan ve modüler olarak tercih edilebilmektedir. Bu sistemler çeşitli iç mekanlarda sıkça kullanılmaktadır. Ofis bölme, ev bölme ve çeşitli çalışma alanlarının bölünmesi gibi konularda onlarca farklı sistemimiz arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca ses yalıtımı için de kullanılabilir.

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
 • Bölme Duvar Sistemleri Fiyatları Nedir?

  Fiyat bilgisi için İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Yaptırmayı düşündüğünüz alanın ölçülerini veya toplam metrekare olarak bilgilerini sağlayabilmeniz durumunda tarafınıza teklif geçilecektir. İstanbul içerisinde ücretsiz keşif yapılabilmektedir.

 • Duvar Bölme Sistemleri Hangi Amaçlar ile Kullanılır?

  Ofis ve ev gibi yerlerde odaları bölmek ve yeni alanlar yaratabilmek amaçlı kullanılabilmektedir. Ayrıca ses yalıtımı amaçlı olarak da kullanılabilen duvar sistemlerimiz mevcuttur.

 • Ofis Bölme Duvar Sistemleri Nelerdir?

  Ofis bölme için kullanılabilen sistemlerimiz; modüler sistemler, cam bölme sistemleri ve alçıpan sistemlerdir. En çok modüler sistemler tercih edilmektedir. Modüler bölme duvar sistemleri hem modern görünümlü hem de ekonomiktir. Hızlı montaj edilebilir. Modüler sitemler kolay temizlenir.

 • Bölme duvar nasıl uygulanır?

  Bölme duvar sistemleri uygulaması ve montajı Yef Yapı ekipleri tarafından yapılmaktadır. Her türlü sistemin yapımında uzman ekiplerimiz en hızlı ve temiz

Bölme Duvar Sistemleri Uygulama Alanları

Ofisler, konferans salonları, çok amaçlı salonlar, hastahaneler, balo salonları, toplantı ve organizasyon salonları, kültür merkezleri, restoran salonları, iş merkezleri, eğitim kurumları ve fuar alanları gibi bir çok alanda uygulanabilir.

Ofis bölme için en çok tercih edilen ürün çeşidimiz “modüler bölme duvar” sistemleridir. Ayrıca ofis bölme için “cam duvar sistemleri” de sıkça tercih edilmektedir. Hareketli bölme duvar sistemleri de ofis alanlarını daha kullanışlı şekilde bölmek için ideal bir çözüm sunmaktadır.

Ev bölme için ise genellikle alçıpan bölme duvar sistemleri tercih edilmektedir. Tamamen gerçek bir duvar görünümü veren bu sistemimiz büyük odaları ve salonları bölerek daha fazla oda elde etmenizi sağlayacaktır.

Bölme Duvar Sistem Detayı

Sistem detayı hakkında daha çok bilgi almak için pazarlama ekiplerimiz ile görüşebilirsiniz. Kullanılan malzemeler, montaj süresi, fiyat bilgisi ve garanti süreleri gibi detayları ürün bazında öğrenebilirsiniz.

Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034
© Copyright 2020 Yef Yapı Kurumsal Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Ücretsiz Teklif Formu 0850 532 3034
Ücretsiz teklif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!