Karo Halı Zemin Kaplama Sistemleri

Karo halı, her türlü düz yüzeye kolayca montaj edilebilen genellikle %100 PA (polyamid – naylon) ipliklerden dokunmuş üst tabakası ve bitümen taban kaplaması ile uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlam bir üründür. Karo zemin döşemesi, tufting teknolojisi ile halı mantığında ve yapısında üretilir.

Karo halı ofis zemin kaplama metrekare fiyatları
Karo halı toplantı salonu yer döşemesi Yenidoğu

Karo halı zemin kaplama, ölçü olarak piyasada genellikle 50cm x 50cm karolar olarak temin edilebilir. Farklı olarak 50cm x 100cm dikdörtgen olan modelleri de bulabilirsiniz. Yeni üretilen modellerin altıgen şekilleri de mevcuttur.

Karo Halı Modelleri

Yef Yapı olarak sizlere çok sayıda karo halı modeliyle geniş bir çeşitlilik sunduğumuzu vurgulamak isteriz. Desen seçeneklerini ve örnek modelleri aşağıda listelenmiştir. Bu görselleri inceleyerek ürünlerimiz hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. En popüler modeller arasında  üçgen desenli, kare desenli, çizgili desenli ve altıgen desenli modellerimiz yer almaktadır. Gerek yaşam gerekse de çalışma alanlarında tercih edilen karo halı modelleri şık bir dokunuş için idealdir.

Buna ek olarak düz ve farklı renklerde olan karo halı modelleri de mevcuttur. Eskitme desenli ve özel desenler işlenmiş modellerimiz de oldukça fazla rağbet görmektedir. Ayrıca karo halılara özel desenler uygulamak ve çeşitli tasarımları print etmek de mümkündür. Bu doğrultuda taleplerinizi bize ilettiğiniz takdirde sizler için kreatif çözümler sunmaktayız.

Ofis, toplantı salonu, cami ve konferans salonu gibi alanlara özel çeşitli desenlerimizi görmek ve numune almak için lütfen bizi arayınız.

Ofisler için karo halı çeşitleri için aşağıdaki görsele tıklayarak daha fazla fikir edinebilirsiniz.

Bu gruptaki Karo Halılarımız özel projelerde kullanılmak üzere Avrupadan ithal edilmiş, 100% polyemid iplikten üretilmiş, Bitümen tabanlı, Belçika üretimi karo halılardır. 50×50, 60×60 ve 20×100 cm ebatlarında temin edilebilmektedir.
6,2 mm – 7 mm arasında bitümen taban kalıkları bulunmaktadır.

Karo Halı Döşeme Özellikleri

Farklı zemin kaplama modellerimizle yaşam ve çalışma alanlarınız için en ideal çözümleri üretmekteyiz. Bu doğrultuda karo halı zemin kaplama sistemlerinin en popüler ürünlerimizden biri olduğunu söylemek mümkündür. Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan ürünlerimiz aynı zamanda şık tasarımıyla göze de hitap etmeyi başarmaktadır. Bu doğrultuda ürünlerimizin genel özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Karo halı döşemeler genellikle 50 x 50 cm ölçülerinde paketler halindedir. Buna ek olarak 50 x 100 cm ölçülerindeki modellerden de bahsetmek mümkündür. Ayrıca son yıllarda altıgen formundaki karo halı modellerinin de öne çıktığını söylemek yanlış olmaz. Ürünlerimizde sizlere olabildiğince farklı model sunarak zengin bir dekorasyon seçeneği sağlamaktayız.
 • Ürünlerimizin en önemli özelliklerinden biri anti-statik yapılarıdır. Bu anlamda düşük elektrik iletkenliğine sahip ürünlerimiz istenmedik durumların önüne geçmektedir.
 • Karo halı döşeme sistemlerinin bir diğer özelliği de güçlü yalıtımıdır. Özellikle akustik yapısı sayesinde ürünlerimiz ses yalıtımına ciddi oranda katkıda bulunur.
 • Naylon yapısı sayesinde karo halı döşeme suyu emmez. Bu da zeminlerinizin çok daha zor kirlenmesini sağlar. Buna paralel olarak gerek yaşam gerekse de çalışma alanlarınızın temizliğini daha kolay bir biçimde yapabilirsiniz.
 • Kir tutmayan yapısı sayesinde karo halı döşeme koku ve rutubetin de önüne geçer. Bu açıdan ürünlerimizin estetiğin yanı sıra son derece sağlıklı bir yapıda olduğunu vurgulamak gerekir.
 • Temizlik uygulamaları söz konusu olduğunda ekstra bir önlem almanıza gerekmez. Endüstriyel temizlik malzemelerinin zemine zarar vereceğine dair bir endişe taşımanıza gerek yoktur.
 • Karo halı döşeme modellerimiz aşınma ve eskimeye karşı oldukça dirençlidir. Buna ek olarak ürünümüzün yanma direncinin oldukça yüksek olduğunu vurgulamak gerekir. Bu açıdan ürünümüz yaşam ve çalışma alanlarınızda güvenli bir kullanım sağlar.

Karo Halı Modelleri ve Desenleri

Ofis için Forbo Karo Halı Modelleri Teserra

.

Karo Halı Montajı

Karo Halı Montajı oldukça kolaydır. 50cm x 50cm standart paketlerde 5m2 olacak şekilde 20 adet zemin kaplama karosu vardır. Çeşitli ürünlerde sayı değişebilir. Karo parçaları merkezden başlayan bir desen oluşturulacak ise ortadan başlayarak montajlanır, aksi takdirde odanın bir köşesinden montaja başlamak uygun olacaktır.

Karo plakalar önceden temizlenmiş zemine oturtulur ve aralarında boşluk kalmayacak şekilde yan yana getirilir. Montaj esnasında herhangi bir yapıştırıcı veya tutkal türevi malzeme kullanmaya gerek yoktur. İstediğiniz takdirde çift taraflı bant ile köşelerden yapıştırabilirsiniz. Gerektiğinde zeminden sökmek oldukça kolaydır.

Karo Halı Fiyatları

Karo halı fiyatları metrekareye göre verilmektedir. Yef Yapı olarak sizlere en uygun fiyatlarla en üstün hizmeti sunmayı amaçladığımızı vurgulamak isteriz. Bu doğrultuda bütçe dostu bir fiyat politikasıyla hareket etmekteyiz.

Bu anlamda karo halı fiyatlarının belirlenmesinde en önemli faktörün metrekare ölçüsü olduğunu söylemek mümkündür. Ancak buna ek olarak desene, malzeme kalınlıklarına ve çeşitli özelliklere bağlı olarak metrekare fiyatları değişebilmektedir.

Montaj ve malzeme dahil karo halı fiyatları için lütfen iletişime geçiniz. Sayfamızda yer alan teklif formunu doldurarak size özel fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Kaliteyle estetiği bir araya getiren karo halı ürünlerimizle üstün bir deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz.

Böylece yaşam alanlarınızı anlamlı ölçüde iyileştirebilirsiniz.

 • Karo Halı Zemin Kaplama Avantajları Nelerdir?

  Paketlerden çıkarıldığı gibi kolayca montajlanır, suyu emmez, kolay temizlenir, desen seçenekleri sınırsızdır.

 • Karo Halının Metrekare Fiyatları Nedir?

  Fiyatlar metrekare üzerinden hesaplanır. Lütfen desen seçerek sorunuz.

 • Halı Kaplama Ne Kadar Dayanıklı?

  Özel üst PA katmanı fazladan mukavemet sağlar. Uzun süre dayanır.

 • Karo halı zemin kaplama sistemleri nerelerde kullanılır?

  Özellikle ofislerde sıkça kullanılır. Okul, hastahane, bakım evleri, evler, villalar, konferans salonları, sinema zeminleri gibi bir çok alanda en çok tercih edilen halı türündeki zemin çeşididir.

Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034
© Copyright 2020 Yef Yapı Kurumsal Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Ücretsiz Teklif Formu 0850 532 3034
Ücretsiz teklif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!