Asma Tavan Modelleri ve Fiyatları

Asma tavan, etkileyici görünmesi istenen her türlü iç mekan için vazgeçilmez bir yapı elemanıdır. Asma tavan modelleri genellikle Avm, sinema , hastahane, dershane ve ofis gibi alanlarda kaliteli bir iç mekan tasarımı için tercih edilmektedir. Mimari açıdan özel zemin kaplama çeşitleri ve duvar tasarımları ile kombine edildiğinde asma tavanlar tamamlayıcı ögelerdir. Metrekare bazında “asma tavan modelleri fiyatları” için lütfen bizi arayınız.

Asma Tavan Modelleri ; Metal, Taşyünü ve Alçıpan

Asma tavan modelleri etkileyici iç mekanlar kurgulayabilmek amacı ile çeşitli ışık, renk ve farklı formlar kullanılarak oluşturulabilir. Bu sistemlerin oluşturulmasında tasarımlar tamamen sizin veya iç mimarın hayal gücü ile sınırlıdır. Asma tavanlar kafanızda tasarladığınız özel alışveriş merkezi veya ofis tasarımını tamamlayan en önemli ögelerden birisidir.

1. Metal asma tavanlar
2. Taşyünü asma tavanlar
3. Alçıpan asma tavanlar

Uygulamada uzman ve deneyimli bir ekip ile doğru sonuç alabilirsiniz. Uygulama yapıldıktan sonra tavanda çıkabilecek sorunlar başınızı ağrıtabilir, bu yüzden tecrübeli ve işinde uzman ekipler ile çalışmak asma tavan sistemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisidir.

Yef Yapı bütün tavan sistemleri montajında uzun yıllar deneyimi olan kendi ekipleri ile başarılı işlere imza atmaktadır.

Asma Tavan Malzemeleri

Asma tavan yapımı neredeyse akla gelebilecek her türlü iç mekanda mümkün olabilmektedir. Asma tavan malzemeleri farklı özelliklerdeki tavanlarınız seçenekler sunmaktadır. AVM tavanları çoğunlukla zaman asma tavanlar ile yapılır.

Avm iç mekanlar hem görsel açıdan hem de tavan bölümünde içerdiği karmaşık sistemlerin gizlenmesi açısından asma tavan olarak tercih edilir. Bu alanlar için kullanılan asma tavan malzemeleri genellikle göz önündeki alanlarda baffle tavan ve petek asma tavan gibi görsel olarak ilgi çekici uygulamalardır. Mağaza içlerinde ise clip-in, lay-on ve hook-on gibi sistemler uygulanır.

Ofislerde Tercih Edilen Tavan Sistemleri:

Alçıpan asma tavan sistemleri profilleri montajıOfis gibi çalışma alanlarında iyi bir iç mimari yakalamak amacı ile kullanılır. Ofis alanlarında kaliteli görünüm ve iyi bir aydınlatma hem işinizin düzeyini yansıtır hem de çalışanların daha performanslı çalışmasını sağlar. Metal ve taşyünü sistemlerimiz ofisler için en çok tercih edilen tavan sistemleridir.

Çeşitli Kamusal Alanlarda Tavan Sistemleri:

Bir diğer kullanım alanı ise sinemalardır. Sinemlalarda akustik açıdan iyi bir sonuç elde edebilmek için özel ses yalıtımlı ve yankı önleyici asma tavan sistemleri uygulamaktayız.

Konferans salonu, oteller, davet salonları, hastaneler, üniversiteler, derslikler gibi bir çok alanda asma tavan sistemleri kullanımı mevcuttur.

Evlerin salonlarında, hollerde, çocuk odalarında ve tuvaletlere kadar her odada daha iyi bir iç mimari elde etmek için kullanılabilir. Çeşitli sanayi yapılarında ve spor salonlarında da kullanımı oldukça yaygındır.

Tavanlarda Işık Kullanımı

Bu gibi sistemlerin yapımında ışık kullanımı ve dağılımı çok önemlidir. Doğru ışık dağılımını ayarlayabilmek bu gibi özel yapılarda oldukça zordur ve özel bir tecrübe gerektirir. Ayrıca tavanda yapılacak her türlü aydınlatma ve diğer kablo tesisatları profesyonelce yerleştirilmelidir. Ayrıca tavanda havlandırma ve yangın dedektörü gibi sistemler de gerektiğinde montaj edilebilmektedir.

Asma Tavan Modelleri Resim Galerisi

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz asma tavanın modeli ve alanı ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
 • Asma tavanlar kaç çeşit olabilir?

  Metal, alçıpan ve taşyünü olarak üç ana kategoride asma tavan Yef Yapı ekiplerince ve dilediğiniz tasarıma uygun şekilde yapılabilmektedir.

 • Asma tavanların avantajları nelerdir?

  Tavanlarda modern bir hava için görsel açıdan vazgeçilmezdir. Tavana uygulanacak çeşitli tesisatların gizlenmesi için idealdir. Her türlü tavana uygulanabilir.

 • Bu sistemler nerelerde kullanılır?

  Avm, ofis, sinema, konferans salonları, üniversiteler ve oteller gibi bir çok alanda kullanımı mevcuttur.

 • Hangi bölgelerde montaj hizmeti mevcut?

  İstanbul ilçelerinde her ölçekte iş için montaj hizmetimiz mevcuttur. İstanbul dışında Türkiye geneli büyük ölçekli satış ve montaj hizmetimiz mevcuttur.

Neden Asma Tavan Sistemleri?

Yapmakta olduğumuz çeşitli tavan sistemlerinin bir çok avantajı bulunmaktadır. Kaliteli iç mekan görünümü elde etmek için özel tavanlar ve bölme duvar sistemleri kombinasyonu kullanması kaçınılmazdır. Bir çok desenleri ve çeşidi olması gibi avantajları da vardır.

 • İç mimari tasarımları uygulanması için uygundur,
 • Görsel açıdan çağdaş, estetik ve kalitelidir,
 • Her türlü tavana uygulanabilir,
 • Gizlenmesi gereken tesisatları uygun şekilde kapatır,
 • Çeşitli malzemelerden alternatifleri mevcuttur.

Asma tavan malzemeleri ve hesaplama için konusunda uzman ekiplerden destek almanızı öneriyoruz. Çeşitli modeller ve sistemler için gerekli olan doğru malzeme ve doğru montaj işlemi yapıldığı takdirde uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Asma Tavan Fiyatları Nedir?

Yapılacak olan alanın metrekaresine, malzemelerin özelliklerine ve seçilen özel tavanın türüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Asma tavan fiyatları için türüne göre fiyat alabilirsiniz. Teklif almak için lütfen bizi arayınız.

Büyük projeler için lütfen daha önceden çizilmiş olan taslağın çıktısını veya AutoCAD dosyasını bize iletiniz. Tam ölçüler ile daha doğru bir fiyatlandırma yapılabilmektedir.

.

Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034
© Copyright 2020 Yef Yapı Kurumsal Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Ücretsiz Teklif Formu 0850 532 3034
Ücretsiz teklif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!