Mesh Asma Tavan Sistemleri

Mesh asma tavan, genişletilmiş metal panellerin tavana önceden vidalanmış T15/24 taşıyıcı sistemlere monte edilmesi ile oluşturulan fonksiyonel ve şık bir çözümdür. Genişletilmiş mesh paneller oluşturulan çerçevelerin içerisine yerleştirilmektedir. Ütülü ve ütüsüz tip panellerimiz mevcuttur.

Mesh Metal Asma Tavan Sistemleri Audi
Mesh asma tavan sitemleri fiyatları genişletilmiş metal

Mesh Metal Nedir? Renkleri ve Montajı

Mesh metal nedir? Mesh metal İngilizce’den geçmiş bir terim olmakla birlikte tam anlamı “örgü metal“dir. Görsel olarak incelendiğinde bu panellerin genişletilmiş örgü biçimlerinden isimlerini aldıkları görülecektir. Diğer asma tavan sistemlerine göre oldukça farklı bir dokusu vardır. Mesh metal paneller mimari olarak oldukça özel ve kullanışlı bir malzemedir.

Mesh Asma Tavan Fiyatları ve Modelleri

Mesh Asma Tavan Fiyatları ve Modelleri

Paneller alüminyum veya galvaniz çelik örgü tellerden oluşan genişletilmiş yani örgü metal olarak üretilmektedir. Asma tavan sistemi oluşturulurken önce T15/24 taşıyıcı sistem tavana uygulanır ve ardından mesh metal paneller kolayca montajlanır. Mesh asma tavan paneller 60cm x 120cm ölçülerinde üretilmektedir. Mesh panellerin göz aralıkları 4x8mm ölçüsünden 35x75mm ölçü aralığına kadar mevcuttur.

Mesh asma tavan sistemleri, görsel olarak modern bir alternatif sunar ve en konsept tasarımlarda iç mimarlar tarafından sıkça kullanılır. Diğer düz panelli metal asma tavan sistemlerine göre daha estetik görünümler sunar. Konsept mimari projelerde en çok tercih edilen asma tavan türleri; mesh, petek ve baffle metal asma tavan sistemlerimizdir. Mesh metal asma tavan sistemlerinin uygulandığı projeler daha agresif ve futuristik bir görünüme bürünmektedir.

Mesh tavan panelleri alüminyum veya galvanize çelik olarak üretim bandından çıkmaktadır. Metalik renkli, siyah renk, beyaz renk ve gri renkli mesh panellerimiz mevcuttur. Bu sistemde asma tavan tamamen kapalı olmadığı için odanın içerisinde bütün olarak hava sirkülasyonu sağlanabilmektedir. Açıkta kalan elektrik, havalandırma ve diğer tesisatları gizlemek mümkündür.

Mesh Metal Asma Tavan Çeşitleri

Mesh genişletilmiş metal asma tavanlarda kullanılan panellerin iki çeşidi mevcuttur. Paneller malzeme olarak alüminyum veya galvanizden yapılır.

1. Ütülü sistem mesh metal tavan (flatten system)

2. Ütüsüz sistem mesh metal tavan (non-flatten system)

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
 • Mesh asma tavan nedir?

  Genişletilmiş metal panellerin tavana önceden vidalanmış taşıyıcı sistemlere monte edilmesi ile oluşturulan fonksiyonel ve şık bir asma tavan türüdür.

 • Mesh asma tavan çeşitleri nelerdir?

  Ütülü sistem ve ütüsüz sistem olarak iki ana gruba ayrılır.

 • Mesh asma tavan avantajları nelerdir?

  Konsept projelerde kullanılabilen bir üründür. Tavana uygulanacak çeşitli tesisatların gizlenmesi için idealdir. Montajı kolaydır.

 • Metal asma tavan sistemleri nerelerde kullanılır?

  Avm, sanayi kuruluşları, ofis,bankalar, spor salonları, sinema, konferans salonları, üniversiteler ve oteller vb.

Mesh Tavan Sistemi Kullanım Alanları

Mesh metal sistemi modern projelerin aranan ürünü haline gelmiştir.

Hava alanları, süper marketler, ofisler, üniversiteler, holler, alışveriş merkezleri, bankalar, spor salonları, konferans salonları ve oteller gibi bir çok alanda mesh metal asma tavan sistemleri kullanımı mevcuttur.

Bu sistemler kullanımı pratik olmasından dolayı bir çok alanda tercih sebebi olmuştur.

Görsel olarak modern ve farklı olması tercih sebeplerinden bir diğeridir. Kullanım alanları genişlemektedir.

Mesh Tavan Fiyatları

Mesh tavan fiyatları için lütfen Teklif Formu‘nu doldurunuz veya iletişim sayfasındaki numaralardan bizi arayabilirsiniz. Mesh tavan fiyatları kullanılacak genişletilmiş metal türüne göre değişiklik göstermektedir.

.

Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034
© Copyright 2020 Yef Yapı Kurumsal Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Ücretsiz Teklif Formu 0850 532 3034
Ücretsiz teklif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!