Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri

Yükseltilmiş döşeme sistemleri, ofis ve konferans salonu gibi alt tesisat bulunan alanlarda özellikle tercih edilen, zemin kaplama olarak ise karo halı, vinil – PVC kaplı panel, laminant kaplı panel ve seramik kaplı panel ürünleri kullanılabilmektedir.

Laminant yüskeltilmiş döşeme sistemleri yapımı fiyatları
Karo Halı yüskeltilmiş döşeme sistemleri yapımı fiyatları

Yükseltilmiş Zemin Çeşitlerimiz

Yükseltilmiş zemin modelleri modern ofis alanları kurmak için ideal ve pratik yapısal ürünlerimizdendir. Çeşitli malzemelerden modellerimiz olduğu gibi bir çok renk seçeneği de mevcuttur. Yükseltilmiş döşeme sistemleri ile amacımız daha şık ve özel ofis alanları yaratabilmektir.

Bu sistemler oluşturulurken kullanılan plaka malzemelerinin özelliklerine göre sınıflandırılmaktadır;

1. Laminant panel yükseltilmiş zeminler
2. Karo Halı panel yükseltilmiş zeminler
3. PVC Kaplamalı panel yükseltilmiş zeminler
4. Seramik / Granit panel yükseltilmiş zeminler

Uygulamada uzman ve deneyimli bir ekip ile yükseltilmiş zeminlerde doğru sonuç alabilirsiniz. Uygulama yapıldıktan sonra zeminde çıkabilecek sorunlar başınızı ağrıtabilir, bu yüzden tecrübeli ve işinde uzman ekipler ile çalışmak yükseltilmiş sistemlerde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birisidir.

Yef Yapı bütün yükseltilmiş zemin türlerinin montajında uzun yıllar deneyimi olan kendi ekipleri ile başarılı işlere imza atmaktadır.

Yükseltilmiş Döşeme Kesiti Metal 1
Yükseltilmiş Zemin Uygulama Kesiti Metal 2

Yükseltilmiş Döşeme Yapımı ve Kullanım Alanları

Çeşitli özelliklerdeki döşemelerimiz çeşitli alanlarda uygun olabilir. Ofislerde kullanımı oldukça yaygındır. Ayıca konferans salonu ve sinema gibi alanlarda da kullanılabilmektedir.

Evlerin salonlarında, hollerde, çocuk odalarında ve tuvaletlere kadar her odada daha iyi bir iç mimari elde etmek için kullanılabilir. Çeşitli sanayi yapılarında ve spor salonlarında da kullanımı oldukça yaygındır.

Yükseltilmiş Döşeme Kesiti Ayakları
Yükseltilmiş Zemin Kesiti Metal 1
Yükseltilmiş Döşeme Kesiti

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz asma tavanın modeli ve alanı ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034
© Copyright 2020 Yef Yapı Kurumsal Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Ücretsiz Teklif Formu 0850 532 3034
Ücretsiz teklif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!