Baffle Asma Tavan

Baffle tavan sistemi, tavandan sarkıtılmış galvanizli askı teline bağlanan U veya L tırnaklı taşıyıcılara dikey olarak asılan U kesitli metal panellerdir. Baffle metal asma tavan sistemleri görsel olarak en modern ve en konsept tasarımların vazgeçilmezidir. Diğer metal asma tavan sistemlerine göre daha estetik görünümler sunar. Mükemmel tavan görselliği elde etmek için baffle asma tavan sistemlerimizi tercih edebilirsiniz.

Baffle asma tavan Artas 4

Baffle Renk Seçenekleri ve Montajı

Baffle asma tavan panelleri alüminyum veya galvanize çelik olarak üretilmektedir. Bu paneller istenilen ölçülerde ve istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Metal görünümlü, çeşitli renklerde ve ahşap görünümlü metal panellerimiz mevcuttur. Pahallı ahşap malzemeler yerine ekonomik ve kolay uygulanabilen ahşap desenli metal Baffle paneller doğal bir görünüm sunmaktadır. Ayrıca bu sistemde direkt olarak ahşap da kullanılabilmektedir. Baffle sistemde asma tavan tamamen kapalı olmadığı için odanın içerisinde bütün olarak hava sirkülasyonu sağlanabilmektedir. Diğer sistemlerde olduğu gibi tesisatları gizlemek mümkündür.

Montaj İşlemi

Baffle tavan montajı; tek yönlü olarak farklı açılarda, girintili çıkıntılı veya dalgalı şekillerde montajlanabilmektedir. Bu özelliği konsept projelerde kullanılabilmesini sağlar. Görsel olarak çok değişik ve göz alıcı tavanlara imza atılabilir. Baffle metal tavan mimarların tasarım tahtasında bir numaralı yerini almıştır.

Bu sistemde eksenler arası ve düşey yönde farklı ölçülerde üretim imkanı vardır. Diğer asma tavan sistemlerinin yapılmasının mümkün olmadığı yerlerde de uygulanması mümkündür ve mekanın hacmini daraltmaz. Diğer sistemlere göre çok daha fazla renk sunar, farklı renklerde ve ayrıca ahşap görünümlü panellerle uygulanabilir.

Kanopi şeklinde lokal olarak yapılabilmektedir.

Baffle Metal Tavan Çeşitleri ve Fiyatları

Metal baffle asma tavan doğrusal tip tavan sistemleri arasında yer alır. Kullanılan panellerin alüminyum ve galvaniz çeşitleri mevcuttur.

 1. Standart Metal Baffle Sistem
 2. Ahşap Desenli Baffle Sistem
 3. Eğrisel Baffle Sistem

Ayrıca ahşap baffle asma tavan modelleri de mevcuttur. Tüm bu modeller için metrekare belirterek fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Bu sistemler AVM’lerden metro inşaatlarına kadar bir çok geniş alanda tercih edilmektedir. Metraja göre baffle tavan fiyatları değişmektedir. Daha büyük alanlar için özel indirim talebinde bulunabilirsiniz.

Baffle Tavan Örnekleri

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
 • Baffle sistem nedir?

  Tavandan sarkıtılmış askı teline bağlanan taşıyıcılara dikey olarak asılan U kesitli metal panellerden oluşan asma tavan sistemidir.

 • Baffle asma tavan çeşitleri nelerdir?

  Alüminyum veya galvaniz plakalalı çeşitleri mevcuttur. Farklı ölçüler için bizimle iletişime geçiniz.

 • Baffle metal asma tavan avantajları nelerdir?

  Renk sıkalası oldukça geniştir. Büyük ve uzun paneller sunan bir sistemdir. Modern bir görünümü vardır. Tavana uygulanacak çeşitli tesisatların gizlenmesi ve kolay müdahale edilebilmesi için idealdir.

 • Metal asma tavan sistemleri nerelerde kullanılır?

  Avm, sanayi kuruluşları, ofis,bankalar, spor salonları, sinema, konferans salonları, üniversiteler ve oteller vb.

Baffle Asma Tavan Kullanım Alanları

Ofisler, üniversiteler, holler, AVM’ler, bankalar, spor salonları, konferans salonları, sanayi kuruluşları, oteller, davet alanları, hastane tavanları gibi bir çok alanda baffle sistem asma tavan kullanımı mevcuttur. Konsept bir görünüm istenen her tavanda uygulanabilir.

Bu sistemler kullanımı pratik olmasından dolayı bir çok alanda tercih sebebi olmuştur. Hem görsel açıdan üstün hem de ekonomik bir ürünümüzdür.

Baffle Tavan Fiyatları

Baffle tavan fiyatları metal ahşap görünümlüBaffle tavan fiyatları için lütfen Teklif Formu‘nu doldurunuz veya iletişim sayfasındaki numaralardan bizi arayabilirsiniz. Baffle asma tavan fiyatları için metraj bildirerek fiyat talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul ve çevresinde montaj dahil, Türkiye genelinde malzeme fiyatları için bilgi alabilirsiniz.

Baffle Tavan Nasıl Yapılır? Uygulama Videosu

.

Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034
© Copyright 2020 Yef Yapı Kurumsal Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Ücretsiz Teklif Formu 0850 532 3034
Ücretsiz teklif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!