Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!

Baffle Asma Tavan Sistemleri

Baffle asma tavan sistemi, tavandan sarkıtılmış galvanizli askı teline bağlanan U veya L tırnaklı taşıyıcılara dikey olarak asılan U kesitli metal panellerdir. Baffle metal asma tavan sistemleri görsel olarak en modern ve en konsept tasarımların vazgeçilmezidir. Diğer metal asma tavan sistemlerine göre daha estetik görünümler sunar. Mükemmel tavan görselliği elde etmek için Baffle sistemlerimizi tercih edebilirsiniz.

Baffle asma tavan Artas 4

Sistem Renk Seçenekleri ve Montajı

Baffle asma tavan panelleri alüminyum veya galvanize çelik olarak üretilmektedir. Bu paneller istenilen ölçülerde ve istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Metal görünümlü, çeşitli renklerde ve ahşap görünümlü metal panellerimiz mevcuttur. Pahallı ahşap malzemeler yerine ekonomik ve kolay uygulanabilen ahşap desenli metal Baffle paneller doğal bir görünüm sunmaktadır. Ayrıca bu sistemde direkt olarak ahşap da kullanılabilmektedir. Baffle sistemde asma tavan tamamen kapalı olmadığı için odanın içerisinde bütün olarak hava sirkülasyonu sağlanabilmektedir. Diğer sistemlerde olduğu gibi tesisatları gizlemek mümkündür.

Sistem Renk Seçenekleri ve Montajı

Baffle Sistem Montajı

Baffle sistem tek yönlü olarak farklı açılarda, girintili çıkıntılı veya dalgalı şekillerde montajlanabilmektedir. Bu özelliği konsept projelerde kullanılabilmesini sağlar. Görsel olarak çok değişik ve göz alıcı tavanlara imza atılabilir. Baffle metal asma tavan mimarların tasarım tahtasında bir numaralı yerini almıştır.

Bu sistemde eksenler arası ve düşey yönde farklı ölçülerde üretim imkanı vardır. Diğer asma tavan sistemlerinin yapılmasının mümkün olmadığı yerlerde de uygulanması mümkündür ve mekanın hacmini daraltmaz. Diğer sistemlere göre çok daha fazla renk sunar, farklı renklerde ve ayrıca ahşap görünümlü panellerle uygulanabilir.

Kanopi şeklinde lokal olarak yapılabilmektedir.

Baffle Metal Asma Tavan Çeşitleri

Metal baffle asma tavan doğrusal tip tavan sistemleri arasında yer alır. Kullanılan panellerin alüminyum ve galvaniz çeşitleri mevcuttur.

 1. Standart Metal Baffle Sistem
 2. Ahşap Desenli Baffle Sistem
 3. Eğrisel Baffle Sistem

Ayrıca ahşap baffle asma tavan modelleri de mevcuttur.

Baffle Tavan Örnekleri

.

Baffle Asma Tavan Sistemi Kullanım Alanları

Ofisler, üniversiteler, holler, AVM’ler, bankalar, spor salonları, konferans salonları, sanayi kuruluşları, oteller, davet alanları, hastane tavanları gibi bir çok alanda baffle sistem asma tavan kullanımı mevcuttur. Konsept bir görünüm istenen her tavanda uygulanabilir.

Bu sistemler kullanımı pratik olmasından dolayı bir çok alanda tercih sebebi olmuştur. Hem görsel açıdan üstün hem de ekonomik bir ürünümüzdür.

Baffle Asma Tavan Fiyatları Nedir?

Baffle asma tavan fiyatları için lütfen Teklif Formu‘nu doldurunuz veya iletişim sayfasındaki numaralardan bizi arayabilirsiniz.

Baffle Tavan Nasıl Yapılır? Uygulama Videosu

 • Baffle sistem nedir?

  Tavandan sarkıtılmış askı teline bağlanan taşıyıcılara dikey olarak asılan U kesitli metal panellerden oluşan asma tavan sistemidir.

 • Baffle asma tavan çeşitleri nelerdir?

  Alüminyum veya galvaniz plakalalı çeşitleri mevcuttur. Farklı ölçüler için bizimle iletişime geçiniz.

 • Baffle metal asma tavan avantajları nelerdir?

  Renk sıkalası oldukça geniştir. Büyük ve uzun paneller sunan bir sistemdir. Modern bir görünümü vardır. Tavana uygulanacak çeşitli tesisatların gizlenmesi ve kolay müdahale edilebilmesi için idealdir.

 • Metal asma tavan sistemleri nerelerde kullanılır?

  Avm, sanayi kuruluşları, ofis,bankalar, spor salonları, sinema, konferans salonları, üniversiteler ve oteller vb.

Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034 © Copyright 2018 Yef Yapı Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Müşteri Hizmetleri : 0850 532 3034