Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!

Eğrisel Baffle Asma Tavan Sistemleri

Eğrisel baffle asma tavan sistemi, tavandan sarkıtılmış galvanizli askı teline bağlanan ve sistem montajlanırken eğrisellik verilmiş taşıyıcılara dikey olarak asılan U kesitli metal panellerdir.

Standart baffle asma tavan sisteme göre tek farkı montajlanırken eğrilsel bir düzlem oluşturulmasıdır. Eğrisel baffle metal asma tavan sistemleri görsel olarak en modern ve en konsept tasarımların vazgeçilmezidir. Diğer metal asma tavan sistemlerine göre daha estetik görünümler sunar. Mükemmel tavan görselliği elde etmek için Baffle sistemlerimizi tercih edebilirsiniz.

Eğrisel baffle asma tavan sistemleri metal AVM
Eğrisel baffle asma tavan ahşap avm ofis uyuglaması

Eğrisel Baffle Renk Seçenekleri ve Montajı

Eğrisel baffle tavan panelleri alüminyum veya galvanize çelik olarak temin edilmektedir. Bu paneller istenilen ölçülerde ve istenilen renklerde üretilebilmektedir. Metal görünümlü, çeşitli renklerde ve ahşap görünümlü metal panellerimiz mevcuttur. Eğrisel baffle sistemde asma tavan tamamen kapalı olmadığı için odanın içerisinde bütün olarak hava sirkülasyonu sağlanabilmektedir. Diğer sistemlerde olduğu gibi tesisatları gizlemek mümkündür.

Baffle sistem tek yönlü olarak dalgalı şekillerde montaj yapılmaktadır. Bu özelliği konsept projelerde kullanılabilmesini sağlar. Görsel olarak çok değişik ve göz alıcı dalgalı sistem tavanlara imza atılabilir. Eğrisel baffle metal asma tavan mimarların tasarımları arasında bir numaralı yerini almıştır.

Bu sistemde eksenler arası ve düşey yönde farklı ölçülerde üretim imkanı vardır. Diğer asma tavan sistemlerinin yapılmasının mümkün olmadığı yerlerde de uygulanması mümkündür ve mekanın hacmini daraltmaz. Diğer sistemlere göre çok daha fazla renk sunar, farklı renklerde ve ayrıca ahşap görünümlü panellerle uygulanabilir.

Eğrisel Baffle Metal Asma Tavan Çeşitleri

Baffle metal asma tavanlar doğrusal tip asma tavan sistemleri arasında yer alır. Kullanılan panellerin çeşitleri mevcuttur.

– Alüminyum malzemeden eğrisel baffle

– Galvaniz malzemeden eğrisel baffle

.

Eğrisel Baffle Asma Tavan Sistemi Kullanım Alanları

Eğrisel baffle bir çok projede kullanılabilir. Özellikle AVM ve ofis gibi alanların tavanlarında tercih edilen bir ürünümüzdür.

Ofisler, üniversiteler, holler, AVM’ler, bankalar, spor salonları, konferans salonları, sanayi kuruluşları, oteller, davet alanları, hastane tavanları gibi bir çok alanda baffle asma tavan sistemleri kullanımı mevcuttur.

Bu sistemler kullanımı pratik olmasından dolayı bir çok alanda tercih sebebi olmuştur.

Hem görsel açıdan üstün hem de ekonomik bir ürünümüzdür.

Eğrisel Baffle Asma Tavan Sistemi Fiyatları Nedir?

Eğrisel baffle asma tavan fiyatları için lütfen Teklif Formu‘nu doldurunuz veya

iletişim sayfasındaki numaralardan bizi arayabilirsiniz.

 • Eğrisel baffle sistem nedir?

  Tavandan sarkıtılmış galvanizli askı teline bağlanan eğrisellik verilmiş taşıyıcılara dikey olarak asılan U kesitli metal panellerdir.

 • Eğrisel Baffle asma tavan çeşitleri nelerdir?

  Alüminyum veya galvaniz plakalalı çeşitleri mevcuttur. Farklı ölçüler için bizimle iletişime geçiniz.

 • Eğrisel Baffle metal asma tavan avantajları nelerdir?

  Çeşitli renklerde uygulanması mümkündür. Modern bir görünümü vardır. Tavana uygulanacak çeşitli tesisatların gizlenmesi ve kolay müdahale edilebilmesi için idealdir.

 • Metal asma tavan sistemleri nerelerde kullanılır?

  Avm, sanayi kuruluşları, ofis,bankalar, spor salonları, sinema, konferans salonları, üniversiteler ve oteller vb.

Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034
© Copyright 2020 Yef Yapı Kurumsal Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Ücretsiz Teklif Formu 0850 532 3034
Ücretsiz teklif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!