• Nisan

    17

    2020
  • 265
  • 0
Baffle Asma Tavan Özellikleri Ve Avantajları

Baffle Asma Tavan Özellikleri Ve Avantajları

Baffle asma tavan sistemi, desteğe kolayca takılmalarını sağlayan önceden takılmış klipsli ahşap panellerden oluşur. Tamamen benzersiz bir görünüm elde etmek için farklı panel genişlikleri sıralı olarak birleştirilebilir. Sistemin kurulumu kolaydır kolay erişim için tamamen sökülebilir.

Sahada tam olarak baffle asma tavan sistemi, desteklenen boyuta göre hazırlanan bir çözümdür. Sistemin yerinde montaj süresi ve maliyetlerini büyük ölçüde azaltan herhangi bir kesim ayarlaması gerekmemektedir. Birçok tasarım mümkündür, çünkü panel ve aralığın boyutu tamamen özelleştirilebilir.

Baffle Asma Tavan Hakkında

Her biri kendine özgü özelliklere sahip çok çeşitli ağaç türleri tanımlanabilir. Metalik etiketler beş farklı çıkartmada mevcuttur. Bütçe ve tasarım esnekliği, alandaki boyut ve özgürlük nedeniyle sağlanabilir. Ahşap, kaplama veya cila türlerindeki değişikliklerle çarpıcı farklılıklar yapılabilir.

Baffle asma tavanlar, ek akustik pedlerle veya bunlar olmadan yüksek akustik performans sunar. Panelin genişliği ve boşluğu ile oynamak, farklı ortamlar ve ortamlar için gerekli akustik performansı sağlayabilir. Paneller isteğe bağlı olarak da delinebilir.

Baffle Asma Tavan Neden Önemlidir?

Bir ofis, okul veya kamu binasındaki akustik konfor, refahımıza katkıda bulunur, çünkü zayıf akustik performans sağlığı, iletişimi, güvenliği, üretkenliği ve öğrenmeyi etkileyebilir. Doğrusal bölme ahşap tavan ürünleri, yüksek performanslı akustik tavan ürünleri, olağanüstü akustik performans, konfor ve estetik açıdan hoş bir ortam sağlamak için en iyi çözümdür.

Baffle Asma Tavan Çeşitleri

Katı ağacımız, her biri kendine özgü özelliklere sahip 20 farklı türü aşıyor. Daha sonra ahşabı nem, toz ve kirden korumak için standart olarak yüksek kaliteli bir vernik ile bitirilirler. Diğer ahşap türleri talep üzerine temin edilebilir. Standart berrak verniğe ek olarak, çok çeşitli lekeler ve renkler de mevcuttur. Bu yüzey ahşaba hoş bir dokunuş katabilir. Kaplama sistemlerimiz ideal atmosferi ve hissi yaratmak için 40 kaplamayı aşar.

Bu panellere daha sonra şeffaf bir vernik verilir, ancak özel bir görünüm gerekirse, özel vernikler, boyalar veya boyalar da mümkündür. İsteğe bağlı olarak, sayfaları kaydırmak veya eşleştirmek de mümkündür. Kaplamaların nasıl eşleştirildiğine bağlı olarak önemli bir tasarım oluşturulur. Metal ağaç kaplama tavanlar standart olarak çam, sedir, meşe olarak sunulmaktadır. Talep üzerine projeler için özel yüzeyler ve renkler mevcuttur.

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
Son Gönderiler
Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034
© Copyright 2020 Yef Yapı Kurumsal Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Ücretsiz Teklif Formu 0850 532 3034
Ücretsiz teklif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!