• Ekim

    18

    2018
  • 74
  • 0
Cam Bölme Avantajları Nelerdir?

Cam Bölme Avantajları Nelerdir?

Cam bölme duvar, büyük bir kısmı camdan yapılan ve duvar gibi mekanları bölerek yeni alanlar yaratan dekorasyon ürünlerindendir.

Cam bölme sistemleri genellikle iç mekanlarda kullanılırken zaman zaman iç mekanı dışarıdan ayırmak için kullanılmaktadır. Cam bölme avantajları oldukça fazladır.

Cam Bölme Avantajları

İç Mekan Cam Bölme Uygulaması

İç Mekan Cam Bölme Uygulaması

– Işığı geçiren camlar enerji tasarrufuna yardımcı olmaktadır. Ayrıca sunduğu şeffaflık, çok yönlülük buna bağlı olarak güvenlik, iş akış kontrolü ve benzeri faydalar sağlamaktadır.

– Diğer bölme duvar türlerine göre daha ince bir yapısı olduğu için alan tasarrufu açısından da bir çok mekanda avantaj sağlamaktadır. Duvar sistemlerinin oluşturduğu karanlık ve dar görünümlerin önüne geçmek için ideal bir çözümdür.

– Ofis gibi profesyonel amaçlı kullanılan mekanlarda ışığın içeride kesintisiz olarak yol almasını sağlar ve çok daha aydınlık çalışma ortamları için insanların ilk tercihidir.

– Kullanım alanları geniştir; ofisler, konferans salonları, modern evlerin iç mimarileri, restaurantlar, hava alanları, stadyumlar ve aklınıza gelebilecek bir çok mekanda cam bölme duvar pratik ve modern bir çözüm sunmaktadır.

Cam Bölme Duvar Modelleri

Cam bölme modelleri hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse genel olarak bu sistemler tam cam veya yarım cam gibi kullanımlarına göre yapılmaktadır. Aşağıdaki listemizde inceleyebilirsiniz;

Tam cam duvar ofis bölme sistemi

İç Mekan ile Dış Mekanı Ayırmak için Cam Bölme Uygulaması

İç Mekan ile Dış Mekanı Ayırmak için Cam Bölme Uygulaması

Yarım cam duvar ofis bölme sistemi

Modüler cam bölmeli sistemler

Full cam ofis bölme sistemleri

Tam cam jaluzili sistemler

Yatay cam duvar bölme sistemleri

Kısa seperatör camlı duvar bölme sistemleri

Kayar camlı modeller

Cam bölme duvar hakkında daha çok bilgiye ilgili hizmet sayfamızdan erişebilirsiniz.

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
Son Gönderiler
Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034 © Copyright 2018 Yef Yapı Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Müşteri Hizmetleri : 0850 532 3034