• Aralık

    8

    2018
  • 247
  • 0
En Ucuz Asma Tavan Modelleri

En Ucuz Asma Tavan Modelleri

En ucuz asma tavan modelleri arasında en çok tercih edilen sistem “taşyünü asma tavan” sistemleridir. Ardından ikinci alternatif olarak alçıpan asma tavan sistemleri maliyet olarak uygundur.

Sistemler hakkında kısa bilgileri yazımızda bulabilirsiniz, ayrıca sitemizdeki ilgili sayfalardan asma tavan sistemleri hakkında detaylı bilgilere de erişebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve tüm asma tavan modelleri için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ucuz Asma Tavan Modelleri

a. Ofis için: Taşyünü asma tavanlar

Taşyünü tavan sistemleri genelde beyaz renklidir. 60cm x 60cm panellerden yapılan bir asma tavan tipidir. Ofislerde, mağazalarda, avmlerde ve daha bir çok çalışma alanında tercih edilir.

Taşyünü tavanlar, T24 taşıyıcı profiller sistemine monte edilen özel plakalar ile oluşan bir yapıdır.

Malzeme; bazalt taşı yaklaşık %55, kimyasal materyaller %35 ve geri dönüşüme uğramış ham maddeler %10 oranında bulunmaktadır. 3000 dereceye kadar ısıtılan karışım daha sonra sıcak sıvı kalıplara alınır. Basınca tabi tutularak paneller üretilir.

Doğal içeriği ile iç mekanda hava kalitesine ve doğaya zarar verici özelliği bulunmayan bir yapı malzemesidir. Kanserojen asbest içermez.

Isı izolasyonu sağlar. Yangına dayanıklıdır alev almaz. Nem tutmaz.

En ucuz asma tavan modelleri arasında ve en ekonomik seçenek “taşyünü asma tavan”dır. Firmamızdan uygun fiyata çeşitli modelleri malzeme ve montaj dahil talep edebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için:  Taşyünü asma tavan

b. Ofis ve Ev için: Alçıpan asma tavanlar

Alçıpan tavanlar, taşıyıcı metal tavan profilleri ve alçıpan tavan malzemeleri kullanılarak oluşturulan uygun fiyatlı bir diğer asma tavan çeşididir. Alçıpan tavan dekoratif özellikleri ile ofis, ev ve villa gibi alanlarda en çok tercih edilen üründür.

İlk olarak tavana daldırma galvaniz U ve C tavan profilleri montajı yapılır. Profiller 0.40 ve 0.60 mm sac malzemelerden üretilir. Alçıpan tavan yapım videoları için linki tıklayabilirsiniz;

Alçıpan asma tavan yapım videoları ve modelleri

Tavanda hazırlanan metal iskelete alçıpan panellerin montajı yapılır. Tavan sistemi için istenilen kalınlıkta alçıpan levha kullanılabilir. Alçıpan levha kalınlıkları: 12.5mm, 15mm, 18mm ve 20mm’dir.

Aydınlatma ve istenilen diğer tesisatlar alçıpan tavan sistemine kolayca döşenebilmektedir.

Daha detaylı bilgi için: Alçıpan asma tavan

 

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
Son Gönderiler
Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034
© Copyright 2020 Yef Yapı Kurumsal Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Ücretsiz Teklif Formu 0850 532 3034
Ücretsiz teklif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!