• Ocak

    30

    2019
  • 34
  • 0
Kapalı Alanlarda Spor Parke Seçimi

Kapalı Alanlarda Spor Parke Seçimi

Kapalı spor salonları ve benzeri spor alanlarında spor parke seçimi oldukça önemlidir. Spor parke zeminler dıştan bakıldığında basit gibi görünse de altında çeşitli sistemler ve özellikler yatmaktadır.

Spor parkelerin çok fazla çeşidi ve modeli vardır. Kalitesine göre ve sistemlere göre onlarca çeşit parkeyi saymak mümkün olabilir. Firmamızın uygulamakta olduğu 1. kalite FIBA ve diğer federasyonlar tarafından onaylanmış ithal spor parke çeşitleri şöyledir;

  1. Sürekli Sistem Spor Parkeler
  2. Tek Kiriş Sistem Spor Parkeler
  3. Çift Kiriş Sistem Spor Parkeler

Ahşap lamine olarak uygulanan tüm bu zeminlerimiz Tarkett marka ithal ve sertifikalı ürünlerdir. Profesyonel ekibimiz tarafından uygulanan zeminlerin sertifikaları da müşterilerimize teslim edilmektedir. Spor parke seçimi için yukarıdaki sistemleri inceleyebilirsiniz.

Tarkett spor zemin kaplama olarak; Proflex M, Reflex M ve Multiflex M ürünlerini kullanmaktayız. Ürünlerin teknik föylerine yukarıdaki linklerden erişebilirsiniz.

Lamine Spor Zemin Sertifikaları

» FIBA sertifikası olan- Fédération Internationale de Basketball (Uluslar arası Basketbol Federasyonu)

» IHF sertifikası olan – International Handball Federation (Uluslar arası Hentbol Federasyonu)

» WVBF sertifikası olan – World Voleyball and Beech Voleyball Federation (Dünya Voleybol ve Plaj Voleybolu Federasyonu)

Ahşap Zemin Alternatifi

Spor salonlarında ahşap lamine parkeye alternatif olarak çok daha ucuz PVC spor zemin kaplamalarımız mevcuttur. Bu zeminler vinil kaplama ile ahşap zemin görünümünde olabilir veya istenilen renklerde kullanılabilmektedir.

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
Son Gönderiler
Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034 © Copyright 2018 Yef Yapı Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Müşteri Hizmetleri : 0850 532 3034