• Kasım

    6

    2018
  • 57
  • 0
Linolyum Zemin Kaplama Özellikleri Nelerdir?

Linolyum Zemin Kaplama Özellikleri Nelerdir?

Linolyum zemin kaplama, keten tohumu, odun unu, mineraller ve reçine gibi doğal malzemelerin karışımlarından oluşturulan çok katmanlı çeşitli renk ve desenler sunan bir malzemedir.

Diğer zemin kaplamalarına göre avantajı solvent ve zararlı maddeler içermemesidir. Çevre dostu ve insan sağlığına uygundur. Doğal zemin kaplama arayan müşterilerimizin yegane çözümü olarak linolyum öneriyoruz.

Diğer doğal zeminler olan parke ve taş zemin kaplamaları renk ve desen açısından oldukça kısıtlı seçenekler sunmaktadır. Sadece linolyum yüzlerce renk ve deseni seçeneği sunan tek doğal zemin kaplamadır.

Esnek, renkli, modern desenleri olan tek doğal zemin kaplama “linolyum”dur.

Hemen hemen her türlü zemin uygulaması için çözümler içermektedir. Linolyum zeminler 300’den fazla renk seçeneği ile sunulmaktadır.

Linolyum Zemin İçeriğindeki Maddeler:

Forbo Linoylum Zemin Kaplama

Forbo Linoylum Zemin Kaplama

%31 Keten tohumu yağı,
%28 Odun unu (ağaç tozu),
%15 Kalsiyum Karbonat ( kireç taşı )
% 8 Jüt bitkisi sapı lifi
% 7 Alüminyum Hidroksit – Al(OH)(mineral)
% 5 Çam reçinesi
% 5 Titanyum Dioksit – TiO(mineral)
%0,5 Mineral boya pigmentleri
%0,5 Sabitleyici (ısı ve uv katkısı)

Linolyum Zemin Kalınlıkları

Kalınlıklar; 2,0mm, 2,5mm, 3,2mm, 4,0mm olarak üretilmektedir. Genişlik 200cm, rulo olarak üretilir. Esnek zemin kaplama malzemesidir.

Linolyum Zemin Markaları

Yef Yapı olarak çeşitli projelerde kullandığımız linolyum zemin markaları Forbo ve Tarkett‘tir. Linolyum zeminler her türlü kullanım için uygundur. Ev, okul, hastahane ve spor salonu gibi alanlarda sıkça kullanılır. Projelerimizde kullandığımız Forbo ve Tarkett modelleri için bizden bilgi alabilirsiniz.

Tarkett Linolyum Ürünleri:

Linoleum xf2 serisi: Compact Essenza, Linoleum xf² Bfl, Kompakt Linolyum xf², Acoustic Linolyum xf², Veneto Sicuro xf² R10

Forbo Linolyum Ürünleri:

Forbo Linolyum Serisi: Marmoleum Solid, Akustik Linolyum, Aquajet, Linolyum Spor Zeminler, Marmoleum Marbled, Marmoleum Linear, Marmoleum Textura, Bulletin Board, Marmoleum Click karoları, Furniture Linoleum, Dizayn & Marmoleum, Marmoleum Modular karoları

Linolyum Zemin Ana Sayfamız >>

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
Son Gönderiler
Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034 © Copyright 2018 Yef Yapı Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Müşteri Hizmetleri : 0850 532 3034