• Mayıs

    9

    2020
  • 236
  • 0
Linolyum Zemin Kaplamasının Kullanım Alanları Ve Özellikleri

Linolyum Zemin Kaplamasının Kullanım Alanları Ve Özellikleri

Linolyum zemin kaplama bir döşeme sistemi olarak tanımlanabilir. Bu döşeme sisteminin birçok özelliğe sahip olduğunu ve bu özelliklerin yanı sıra birçok teknik özelliğe sahip olduğunu daha önce belirtmiştik. Teknik özelliklerini açıklamaya devam etmeden önce, evinizi, iş yerinizi, alışverişinizi daha uzun süre korumak ve kullanmak için daha kolay bir zemine sahip olmak ve dış etkilere karşı dayanıklı bir yüzey alanına sahip olmak istiyorsanız iç mekanlarınızı bu sistemle güvenle donatın.

Özellikleri

İlk ayırt edici özelliği linolyum zemin kaplama bu ürünün tek katmanlı olarak adlandırılan saf linolyumdan yapılması ve bu da uzun süre yerde kullanılmasını uygun hale getirmesidir. Bu üründeki bileşenlerin çoğu doğanın unsurlarıdır ve yüzde doksan doğal içerik içerir, bu nedenle çevreye zarar vermeyen küresel bir araçtır.

Bazı bileşenlerini söylemek gerekirse, bunlar insanlara ve keten tohumu yağı gibi doğaya zararlı olmasalar bile gelecekte hastalık veya hastalığa neden olamazlar, çam reçinesi, pigmentler ve odun unudur. Materyaldeki mantar tozu çok özel bir üründür ve yangının geç yangınlara yayılmasını önler, böylece büyük felaketler kısmen önlenebilir.

Avantajları

Linolyum için uygulama alanların temizlenmesi kolay ve kirlenme önleyici özelliklerinin yanı sıra kimyasallara ve darbelere karşı dirençleri nedeniyle çok geniştir. İlk ve belki de en önemlisi, sağlık ortamlarında muşamba uygulama alanları hakkında bilgi verelim. Sağlık merkezlerinde kullanımı antibakteriyel özelliklerinden dolayı yaygındır, çünkü hasta en hijyenik ortamlarda patojenik faktörlerden uzak tutulmalıdır, böylece hastanenin tüm iç ve dış yapı malzemeleri uygun olmalıdır.

Kullanım Alanları

Bu sistem sayesinde topraktan gelebilecek toz ve bakteriyel kir oluşumu en aza indirilir. Sağlık sorunlarına duyarlılığı nedeniyle hastanelerde, kliniklerde, huzurevlerinde ve anaokullarında kullanımı yaygındır. Eğitim merkezlerinde yaygın kullanımın nedenlerine gelirsek, okullardaki öğrenci sayısının yüksek olması bu durumu etkileyen ana faktör olmuştur.

Bu sistem sağlamlığı ile ayırt edilir ve zemini zemine zarar verebilecek konularda, zeminde bir oyun çalıştırmak, bir öğrenci çalıştırmak gibi şoklara karşı korur. Ayrıca, temizliği ve bakımının kolay olması eğitim sektöründe tercih sebeplerinden biridir.

Linolyumun uygulama alanları, otellerde, kafelerde, restoranlarda, işyerlerinde, kütüphanelerde kullanılan kamusal alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun nedeni, bu tür yerlerde insanların yoğunluğunun sık olması, bu nedenle toprağa güven ihtiyacının yüksek olması ve bu kısımda ürünümüzün devreye girmesi ve toprağa güven ihtiyacını karşılamasıdır.

Linolyum zemin kaplama çözümlerimiz ile daha detaylı bilgiyi ilgili sayfamızdan alabilirsiniz.

https://yefyapi.com.tr/cozumler/pvc-zemin-kaplama/linolyum/

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
Son Gönderiler
Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034
© Copyright 2020 Yef Yapı Kurumsal Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Ücretsiz Teklif Formu 0850 532 3034
Ücretsiz teklif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!