• Eylül

    10

    2021
  • 150
  • 0
Metal Asma Tavanların Avantajları Ve Genel Özellikleri

Metal Asma Tavanların Avantajları Ve Genel Özellikleri

Modern, zarif ve dayanıklı asma tavan sistemine ihtiyacınız olduğunda, rotanızı genişletilmiş metal asma tavan sistemlerine hemen dönüştürebilirsiniz. Mimari açıdan son derece zarif bir çözüm olan asma tavan sistemleri her alanda kullanılabilir ve yüksek dirence sahiptir. Işık ve hava geçirgenliği açısından mükemmel sonuçlar veren bu sistemler mekana değer katar.

Hastaneler, atölyeler, alışveriş merkezleri gibi geniş alanlarda rahatlıkla kullanılabilen genişletilmiş metal asma tavan sistemleri farklı örgü aralığı seçenekleri sunabilir. İhtiyaçlarınıza ve zevklerinize uygun seçimler yapabilmeniz için birçok farklı modeli birlikte inceleme fırsatı sunuyoruz. Tüm ürün modelleri sağlam ve güvenilirdir.

Bu yanıcı olmayan ve darbelere dayanıklı sistemler, son derece güçlü görsel efektleri ile benzerlerinden ayrılır. Aynı zamanda, ses emme fonksiyonu ve tavandaki elektrik tesisatını maskeleme olasılığı, genişletilmiş metal asma tavan sistemlerinin avantajları arasındadır.

Metal Asma Tavan Modelleri Nelerdir

Metal sistemlerin diğer asma tavanlardan ayırt edici özelliği, tavana istenen herhangi bir derinlikte uygulana bilmeleridir. 30 * 30cm ve 60cm * 60cm boyutlarında üretilmektedir. Bu özellik sayesinde metal asma tavanlar, çok yüksek tavanlara ve istenen derinliklere monte edilebilen tek tiptir. Örneğin, 25 metre tavanlı bir metro istasyonunda, 5 metre süspansiyon uygulayarak 20 metre yüksekliğinde bir tavan elde etmek mümkündür.

Metal Asma Tavan Kullanım Alanları Nerelerdir

Metal asma tavan sistemleri genellikle alışveriş merkezlerinde görünürlük ve işlevsellik sağlamak için tercih edilir. Metal asma tavanlar, görsel kalitesi nedeniyle ofislerde de uygulanmaktadır. Mimari kalitede bir görsel sunan metal asma tavanlar, akustik özellikleri nedeniyle sinemalarda da kullanılır.

Asma tavan sistemleri, konferans salonları, oteller, davet odaları, hastaneler ve üniversiteler gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Farklı tiplerdeki metal asma tavan sistemleri, birçok alana kolayca uygulana bilmeleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca çeşitli endüstriyel binalarda ve spor salonlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Metal Asma Tavanın Özellikleri Nedir

Alüminyum veya galvanizli olabilir. En çok beyaz tercih edilir. Farklı renkler ve ahşap görünümlü malzemeler mevcuttur. Tavana montajı gizler. Aydınlatma, havalandırma ve yangın tesisatı ile monte edilebilir. Galvanizli metalden yapılmış asma tavan ile alüminyum sistemlerin görünümü farklı değildir.

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
Son Gönderiler
Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034
© Copyright 2020 Yef Yapı Kurumsal Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Ücretsiz Teklif Formu 0850 532 3034
Ücretsiz teklif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!