• Şubat

    15

    2019
  • 54
  • 0
Ofis Zemini Dekorasyon Fikirleri ve Zemin Modelleri

Ofis Zemini Dekorasyon Fikirleri ve Zemin Modelleri

Yeni taşındığınız ofisin veya genel anlamda yenilenecek ve tadilat yapılacak ofislerin zemin kaplaması için hangi malzemelerin kullanılacağına karar vermek oldukça zordur. Zemin dekorasyonu fikirleri için ürün tipi, dokusu ve rengi için oldukça fazla seçenek bulunmaktadır.

Yakın geçmişe kadar zemin döşeme malzemesi olarak kullanılan çok az ürün çeşidi mevcuttu. Bu nedenle zemin malzemesi seçiminde karar vermek oldukça kolay bir işti. Günümüzde ise onlarca çeşit yer döşeme malzemesi ve yüzlerce model ve renk seçeneği mevcut… Bu da bir çok tüketici için zor uzun bir karar verme aşaması demek.

Modern Ofis Zemini Dekorasyon Fikirleri

Yeni malzemeler eskisinden daha kullanışlı, daha renkli ve daha fazla alternatifli oldu. Doğal zeminler arasında taş ve laminant parke seçenekleri bulunurken ofislerde doğal taş zeminlerin kullanımı oldukça azdır. Özel tasarımlarda zaman zaman kullanılabilir. Laminant ise ofislerde daha sık kullanılan bir üründür.

Ofis Bölme Duvar Ahşap Modüler Laminant Parke

Laminant rarkelerin farklı renklerini bulmak zor olduğu için renkli ofis zeminleri tercih edenlere onlarca renk alternatifi sunan PVC zemin kaplama modellerini öneriyoruz.

Cam bölme duvar ofis uygulaması PVC Zemin

Gri ve bej tonları sık tercih edilirken, pvc zemin kaplamalar aynı zamanda ahşap desenli vinil modelleri ile de göz dolduruyor. Ahşap görünümü isteyip uygun bir çözüm arıyorsanız zemin dekorasyon fikirleri arasında bunu mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Ofis bölme duvar fiyatları ve ahşap görünümlü pvc zemin

Son zamanlarda ofis zemin dekorasyon fikirleri konusuna en çok tercih edilen zemin türü ise “karo halı” olmuştur. Ofislerde bir çok açıdan avantaj sağlayan karo halı modelleri en şık seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı renkleri ve özel dekorasyon kombinasyonları etkileyici ofis tasarımları için bir anahtar niteliği taşımaktadır.

Karo Halı Fiyatları Ofis Gri Sarı Yeşil

Karo Halı Ofis Desenli Siyah Kırmızı

Karo halı ofis zemin kaplama metrekare fiyatları

ofis karo halı modelleri gri siyah

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
Son Gönderiler
Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034 © Copyright 2018 Yef Yapı Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Müşteri Hizmetleri : 0850 532 3034