• Ekim

    11

    2020
  • 223
  • 0
PVC Spor Salonu Zemin Kaplama Uygulamaları

PVC Spor Salonu Zemin Kaplama Uygulamaları

Pvc Spor Salonu Zemin Kaplamanın Avantajları

PVC spor salonu zemin kaplama, günümüzde en çok kullanılan zemin kaplama yöntemidir. Doğal bir ürün değil, sentetik bir plastik ürünüdür. Etilen ve klordan yapılmaktadır. Bu maddelerin işlenmesi yapıldığında polivinil klorür (pvc) ortaya çıkmaktadır. Bu ürünün yaygın olarak kullanılmasının en önemli sebebi ise dayanıklılık ürünü olmasıdır. Her pvc kaplama 0 pvc içermeyebilir. Bu durumda kalite konusunda kendini göstermektedir.

PVC Zemin Kaplama Dayanımı

Dayanıklılığın yanı sıra modern bir dekorasyon unsuru olarak da tercih edilen bu kaplama çeşidi, sıvıya karşı hiçbir temasında içerisine su kaçırmaz, bu sebepten dolayıda herhangi bir kabarma gözlenemez. Küflenme ya da rutubet barındırma gibi durumlar da pvc zemin kaplamalarında karşımıza çıkmamaktadır. PVC ürünleri, üretiminde kullanılan malzemeler sayesinde yanma özelliği de göstermezler. Daha çok ticari faaliyet alanlarında kullanılan bu ürün, günümüzde bir çok evde de kullanılmaktadır.

 

Kocaeli Bilnet Koleji İçin Yaptığımız PVC Zemin Döşeme Uygulaması. (Projenin Detayları)

PVC Spor Salonu Zemin Kaplaması

Kapalı spor salonlarında, futbol sahalarında, hentbol sahalarında ve tenis kortlarında yaygın olarak kullanılan bu zemin türü spor alanlarında kullanılabilmesi için ekstra esnek ve kaymaz olarak üretildiğinden dolayı sporcular bu zeminde daha rahat hareket edebilmektedir. Aşınmaya yer vermeyen yapısı, su ve yağ emme gibi özelliği olmadığı için hızlı temizlenmesi de bu zeminin spor salonlarında tercih edilme seçenekleri arasındadır. Birçok farklı renk seçeneğinin mevcut olduğu bu  sistemde zeminin üstüne monteleme veya yapıştırma işlemi ile pvc zemin kaplanmaktadır.

PVC Spor Salonu Zemin Kaplaması Fiyatı

​​​​​​​Oldukça ekonomik olan bu PVC spor salonu zemin kaplama türünde fiyatlar metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Monte edilecek alan ne kadar büyükse fiyat o kadar artar. Uygulamanın da içerisinde olduğu bu fiyat bir çok cebe uygun gelmektedir.

PVC Spor Salonu Zemin Kaplaması Avantajları

​​​​​​​Sahanın kaymaması sporcular için en büyük avantajdır. Ayrıca esnek olması da avantajdır. Bu zeminde sporcular daha rahat hareket edebilmekte, zeminden dolayı bir sıkıntı yaşamamaktadırlar. Spor salonlarında çift katlı olarak montelenen pvc zemin kaplaması, özellikle futbol ve hentbol sahalarında kullanılmaktadır. Antibakteriyel özellik de gösteren bu kaplama türü hijyenin üst düzey olması gereken alanlarda da kullanılmaktadır.

Hastaneler, okullar, ofisler, ana okulları vb. birçok yerde aktif olarak kullanılmaktadır.

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
Son Gönderiler
Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034
© Copyright 2020 Yef Yapı Kurumsal Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Ücretsiz Teklif Formu 0850 532 3034
Ücretsiz teklif ve fiyatlandırma talebi oluşturun!