• Mart

    12

    2019
  • 27
  • 0
Toplantı Odası için Özel Dekorasyon Fikirleri

Toplantı Odası için Özel Dekorasyon Fikirleri

Toplantı Odası için Özel Dekorasyon Fikirleri ile daha verimli ve daha modern görünümlü toplantı odalarına sahip olabilirsiniz. Ofisler ve toplantı salonları gün geçtikçe daha modern ve daha minimal bir tavır sergilemektedir.

Yaşamın her alanında yer alan modernizm, toplantı odası dekorasyon fikirleri için da kendini göstermektedir. Modern, sade ve doğru bileşenlerden oluşan bu tasarımlar, iş potansiyelini de arttırmaktadır.

Toplantı Odası Zemini

Toplantı odası zemini, duvarları, asma tavanı ve tüm dekorasyonu ile bir düşünülerek tasarlanmalıdır. Zemin ofis zemin kaplaması ile bir bütünlük içinde olmalıdır.

Karo halı zemin kaplamaları özellikle toplantı odalarında en çok önerdiğimiz ürünlerden birisidir. Daha çok düz renkleri tercih edebilirsiniz. Gri ve füme gibi renkler ofis zeminleri ve toplantı odası için en çok tercih edilen zemin türlerindendir.

karo hali modelleri gri siyah

Ayrıca yükseltilmiş zemin çeşitleri de en çok önerilen toplantı odası dekorasyon fikirleri arasındadır.

Doğru Mobilya Tercihi

Toplantı odasındaki mobilyaların ve dekoratif ürünlerin en önemli özelliklerinden biri, kullanılacağı ortam ile ahenk içerisinde olmasıdır. Ofis dekorasyonlarını oluştururken büyük önem taşıyan mobilya seçimleri, işin ağırlığına, kullanım sıklığına, daha çok kimlerin kullanacağına göre tercih edilmelidir.

Çalışanların sıkça kullanacağı toplantı odalarında daha çok rahat koltuklar ve çalışan sayısına göre bir masa ve renkli dinamik tasarımlar tercih edilebilir. Bu gibi alanlarda zeminler de renkli karo halı kombinasyonları kullanılabilir.

Üst düzey toplantıların yapılacağı toplantı odalarında ise daha ciddi ve kaliteli koltuk masa takımı ile birlikte koyu ve düz rekli karo halılar cam bölme duvar kombinasyonları ile tercih edilebilir.

cam cama ofis bölme duvar fiyatları

Mekanın mimari yapısı, oda çeşitliliği, çalışan kişi sayısı ve iş alanı, mobilya seçimlerini belirleyen unsurlar olmaktadır.

Sade Aksesuarlar ve Dekorasyon

Ofislerde bulunan aksesuarlar, dekorasyon ile uyum sağlayacak görünümde olmalıdır. Sade ve minimal görünüme sahip olan aksesuar çeşitleri, ofislerde kullanılması önerilen parçalardır. Bu parçaların renk ve desenleri de göz yormayacak ve dikkat dağıtmayacak biçimlerden oluşmalıdır.

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
Son Gönderiler
Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034 © Copyright 2018 Yef Yapı Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Müşteri Hizmetleri : 0850 532 3034