• Aralık

    29

    2018
  • 58
  • 0
Karo Halı Nedir?

Karo Halı Nedir?

Karo halı nedir? İç içe geçebilen kare şeklinde tasarlanmış bitüm tabanlı halı parçaların birleşiminden oluşan bir halı çeşitlerine karo halı denir. Genellikle 50cm x 50cm ölçülerinde olmaktadır. Paketlerden 20 adet karo halı ürünü çıkar. Farklı ölçülerde ürünler de piyasada mevcuttur. Yüzlerce renk ve desen seçeneği mevcuttur.

Özellikle ofis, büro gibi ticari alanlarda tercih edilen bir halı kaplama türü olarak kullanılmaktadır. Uygulanışı son derece pratiktir.

Karo Halı Uygulanışı

Karo halılar her türlü düz zemine kolayca uygulanabilmektedir. Kutulardan karo şeklinde çıkan halı parçaları zemine kolayca yerleştirilebilir. Zemin durumuna göre yapıştırıcı veya türevleri kullanılması gerekmez. Desenli karo halıları merkezden başlayacak şekilde montajlamak gerekmektedir. Düz renkli halılar ise kenardan başlayarak montajlanabilir.

Ürünün oldukça fazla desen seçeneği mevcuttur. Bu nedenle sıkça tercih edilir. Bu bağlamda Yef Yapı zemin kaplamaları ile sizlere çeşitli tasarım ve desen seçeneklerini sunmaktadır.

Ofis için ithal karo halı modelleri özellikle düz ve kaliteli bir yüzey sunuyor olması ile dikkat çeker. Ofis ve büro zeminlerinde oldukça sık tercih edilen karo halı aynı zamanda hijyenik bir kullanıma sahiptir.

Aşağıda ofisler için en çok tercih edilen düz karo halı modellerinden bazıları inceliyebilirsiniz. İthal modeller olan ürünlerimiz global ve güvenilir bir marka olan Forbo karo halı olarak tercih edilmiştir.

Ofis için Forbo Karo Halı Modelleri Teserra

Karo halı uygulamaları, zemine göre farklılıklar gösterebilmektedir. İstenilen görünümün, desenin elde edilebilmesi ve uzun kullanım süresinin sağlanabilmesi için zemin montajının deneyimli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmesi önemli bir husustur.

Karo halı hakkında daha fazla bilgi edinmek için linki tıklayabilirsiniz.

Fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçiniz.

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
Son Gönderiler
Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034 © Copyright 2018 Yef Yapı Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Müşteri Hizmetleri : 0850 532 3034