• Ağustos

    12

    2018
  • 137
  • 0
Ofis için İthal Karo Halı Modelleri ve Resimleri

Ofis için İthal Karo Halı Modelleri ve Resimleri

Bir ofisiniz, sorumluluğunuz altında bir konferans ya da toplantı salonu olduğunu düşünün. İnşa ya da yenileme aşamasında iç tefrişatı belirlerken ihtiyaçlarınız, zevkiniz ve işlevselliğin bir birleşimi doğrultusunda karar verirsiniz.

Yapılacak öncelikli işlerden biri zemin kaplamasını belirlemektir. Yine dikkate alacağınız kriterler, maliyet, dayanım, hijyen ve estetik bileşenler olabilir. Eğer bu aşamadaysanız tercihlerinize yön verebilecek uygun bir alternatif sunmakta günümüz teknolojileri: Karo Halı Modelleri

Karo Halı Nedir?

Karo halılar; montajı kolay, genellikle Polyamid iplikli dokuma ve bitüm alt tabakasıyla uzun yıllar kendi özelliklerini koruyabilen,  geçirmezlik sağlayan, kolay temizlenebilir, bakteri üremesine olanak vermeyen, antistatik yapısıyla kullanım rahatlığı sağlayan, ses yalıtımına uygun dokusuyla sessizlik ve huzuru destekleyen ve son olarak estetik beklentilerinizi karşılayabilecek boyut, şekil, desen ve renk çeşitliliğe sahip uygun bir alternatiftir.

Bu yazımızda Türkiye’de giderek daha fazla kullanılmaya başlayan karo halı konusunda uzman iki firmanın ürünlerini ele alacağız kısaca. Ülkemizde “İthal Karo Halı” diyince ilk akla gelen FORBO ve TARKETT.

Forbo Karo Halı Modelleri

Yüksek kaliteli ticari ve konut zemin sistemleri üreten Forbo, İsviçre merkezli 150 yıllık bir marka. Üretim aşamasında belirlenen motto; “adım güvenliği” ve “uzun ömürlü kayma direnci performansı” kriterlerini estetik değerlerle buluşturmaktır. Forbo İthal Karo Halı Modelleri için bazı resimler;

Forbo Karo Halı Modelleri Teserra

Estetik yaklaşıma “Tessera” serisi örnek verilebilir. Havlı yapıdaki bu seri, binaların en yoğun trafik alanlarına iyi bir görünüm kazandırmak için tasarlanmıştır.  Bu seride aynı zamanda yüksek düzeyde ses yalıtım özelliği de bulabilirsiniz.

Firma odak noktasını, başta çevre duyarlılığı, işlevsellik ve özgün yaratıcı tasarım olarak açıklıyor. Forbo Bayisi olarak size tüm karo halı modellerini sunuyoruz.

Tarkett Karo Halı Modelleri

“Profesyonel, yaratıcı, pratik veya hizmet odaklı ofis tasarımı” ilkeleriyle üretim gerçekleştiren Tarkett, 130 yıllık geçmişiyle, geniş ürün gamıyla ve özenli tasarımlarıyla, “ofis için karo halı” deyince akla gelen markalardan.

Tarkett Karo Halı Modelleri Türkiye

Yaratıcı tasarımlarında konsantrasyon ve ilhama öncelik veren marka, ayakaltı konforunu, akustiği ve zedelenme direnci yüksek uzun ömürlü modüler ürünleriyle birçok Dünya ülkesinde hizmet vermeye devam ediyor.

İthal karo halılar yenilikçi üretim teknolojileri altında üretilip uygulanan çok geniş bir skalaya sahip. İthal karo halı fiyatları da ürün çeşitliliğine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

Tarkett Bayisi Yef Yapı size bütün ürünleri sunuyor.

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
Son Gönderiler
Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034 © Copyright 2018 Yef Yapı Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Müşteri Hizmetleri : 0850 532 3034