• Aralık

  2

  2017
 • 576
 • 0
Zemin Dekorasyon Fikirleri ve Zemin Seçimi

Zemin Dekorasyon Fikirleri ve Zemin Seçimi

Zemin Dekorasyon Fikirleri ve Zemin Seçimi yazımızda çeşitli öneriler bulabilirsiniz. Zemin dekorasyonu demek sadece yer döşeme malzemeleri alıp ofisinizi belli başlı ve klişe şeylerle donatmak değildir. Ya da kırmızı ile siyah birbiriyle uyumlu iki renk diye ofis mobilyalarının birkaçını siyah, birkaçını kırmızı almak ile iş bitmiyor.

Fotoğraflara, paylaşılan resimlere baktığımızda dekorasyon hususunda çeşitli görüntüler görüyoruz. Okul, hastane, ofis, yönetim binaları için onlarca farklı zemin dekorasyon fikirleri mevcut.

Ofisiniz İçin Farklı Dekorasyon Seçimleri!

Müşterilerinizi ağırladığınız, yoğun iş temposunda çalıştığınız ofisinizde de farklı zemin dekorasyonları uygulayabilirsiniz. Burada seçim yaparken görsel olarak ve fiyat olarak zemin türü seçimi yapmak gerekiyor. Doğal ahşap ve doğal taş zeminler oldukça pahallı iken PVC zemin kaplama türleri ve karo halı türleri daha uygun fiyatlıdır.

Salon Zemin Döşeme Çeşitleri;

 1. Parke ve laminant modelleri,
 2. Ahşap görünümlü PVC zemin kaplaması,
 3. Parke görünümlü vinil pvc kaplama,
 4. Doğal taş ve laminant görünümlü linolyum zemin
 5. Karo halı modelleri

Zemin Dekorasyonları Seçimlerinde Dikkat Edilecekler

Pastoral dokular ve tatlar ofisinizi dört duvar olmaktan kurtarıp zengin bir yaşam alanına dönüştürecektir. Zaten zemin dekorasyonları seçimlerinde öncelik olarak doğa ve benzeri tabiat güzellikleri baz alınıyor.

Bunun en büyük nedeni de insanların şehir hayatından, duvar manzaralarından ve klişe beton efektlerinden sıkılmış olması. Az biraz nefes almak için denizlere, ormanlara kaçamayan modern insan, çareyi zeminine kadar özlemini çektiği yapılarla donatmakta buldu.

Göz zevkiniz için siz de zeminden duvarlarınıza kadar hoşunuza giden, aklınıza yatan dekorasyon biçimlerini gerek evinizde, gerek iş yerinizde tatbik edebilirsiniz.

Üç boyutlu zemin dekorasyonları ise hem göz zevkinizi arttıracak hem de uyandırdığı gerçeklik hissiyle size yepyeni duygular yaşatacak.

 

Fiyat Teklifinizi Oluşturun!

Yapılmasını istediğiniz iş ile ilgili kısa bilgiler vererek fiyat teklifinizi ücretsiz oluşturabilirsiniz.

Hemen Teklif Al!
Son Gönderiler
Anasayfa | Kurumsal | Çözümlerimiz | İletişim | (0850) 532 3034 | (0530) 710 3034 © Copyright 2018 Yef Yapı Web Sitesi - İGEA - İş Geliştirme Ajansı
Müşteri Hizmetleri : 0850 532 3034